23 učenika

razrednik: učiteljica Nevenka Bertić,  prof. hrvatskog jezika i književnosti (učitelj mentor; Hrvatski jezik, 5.a, 6.b i 7.a)

11 učenika

razrednik: Silvija Balatinac, prof. povijesti i hrvatskog jezika i književnosti (Povijest, 5. – 7. razred, Hrvatski jezik, 6.a)

12 učenika

razrednik: Tomislav Petrićević, prof. fizičke kulture (Tjelesna i zdravstvena kultura, 5. – 8. razred)

11 učenika

razrednik: Nataša Ćoraš, dipl. učit. s pojačanim programom iz engleskog jezika (Engleski jezik, 4. – 8. razred)

13 učenika

razrednik: Suzana Modic, mag. eduk. hrvatskog jezika i književnosti (Hrvatski jezik, 7.b i 8. razred)

14 učenika

razrednik: Branka Markanović, prof. hrv. jezika i knjiž. i njemačkog jezika i književnosti (Njemački jezik, 5. i 8. razred)

15 učenika

razrednik: Marijana Juzbašić, prof. matematike i fizike (Matematika, 6. i 8. razred)

Ostali učitelji:

Dubravko Sertić, mag. lik. umjetnosti (Likovna kultura, 5. – 8. razred), Domagoj Čošić, prof. glazbene kulture (Glazbena kultura, 4. – 8. razred), Ante Jurčević, sveučilišni mag. glazbene kulture (Glazbena kultura – na zamjeni), Dario Matan, mag. eduk. njemačkog jezika i knjiž. (Njemački jezik, 6. i 7. razred), Tereza Mihetec Dragosavljević, mag. eduk. matematike i informatike (Matematika i Informatika, 5. i 7. razred), Svjetlana Knežević, prof. biologije i kemije (Priroda, Biologija i Kemija), Ana Ćorluka Vidović, prof. geografije i povijesti (Geografija, 5. – 8. razred, Povijest, 8. razred), Viktorija Marković, prof. fizike i kemije (Fizika, 7. i 8. razred), Anela Đaković, dipl. ing. strojarstva (Tehnička kultura, 5. – 8. razred), Martina Jovanovac, diplomirani učitelj s pojačanim programom iz informatike (Informatika, 6. i 8. razred)

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE:

Tajnik škole:

• Darko Pušeljić, dipl. pravnik  (VSS)

Računovođa:

• Darko Ćoraš, dipl. oec. (VSS)

TEHNIČKO OSOBLJE:

Kuharice: