« Veljača 2020 »

Službena stranica za elektronički upis učenika u srednju škole je www.upisi.hr.

Novo! Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2019./ 2020.

Obavještavamo vas da je objavljena Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2019./ 2020. Odluka je dostupna ovdje. Dio Odluke svakako se odnosi na rokove prilikom upisa, koji su dostupni ovdje

Pravilnikom o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole utvrđuju se zajednički, dodatni i posebni elementi i kriteriji za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u Republici Hrvatskoj. Objavljen je Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje školeVažnije promjene obuhvaćene Pravilnikom o izmjenama i dopunama je da kandidati koji se upisuju u obrazovne programe za koje je posebnim propisima i mjerilima određeno obvezno utvrđivanje zdravstvene sposobnosti, ako u trenutku upisa nisu u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavljaju potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavljaju školi najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda.

Kandidati koji se upisuju u programe obrazovanja za vezane obrte dužni su, pri upisu ili najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda, dostaviti školi sklopljen ugovor o naukovanju.

Zamoljeni smo od strane Doma učenika Vukovar da objavimo poveznicu na kojoj možete pogledati promidžbeni materijal o domu:

Stigao je RASPORED PREGLEDA u Specijalističkoj ordinaciji medicine rada i sporta u Domu zdravlja Županja. Učenici naše kole, koji se upisuju u obrtnička zanimanja na pregled trebaju doći u subotu, 6.7.2019. u 9:00 sati. Učenici sa sobom obavezno trebaju ponijeti osobnu iskaznicu i zdravstvenu iskaznicuCijena pregleda je 220,00kn.

Ispis UPISNICA

Kao što je najavljeno Odlukom o upisima, 13. srpnja 2019. godine ljestvice poretka postat će konačne

Samim time, nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći ispisati i upisnicu (na kartici "Moj odabir") koju će, zajedno s ostalom dokumentacijom potrebnom za upis, donijeti u srednju školu u kojoj su ostvarili pravo upisa.

Učenici naše škole, koji UPISNICE nisu u mogućnosti ispisati kod kuće, mogu to učiniti u školi:

- u ponedjeljak, 15.7.2019. od 8:00 do 10:00 sati

NAPOMENA: Upisnice kandidati iz sustava ispisuju sami, ne ispisuje ih škola (razrednici) pa je potrebno ponijeti podatke za prijavu u sustav upisi.hr. Škola ne ispisuje Upisnice, samo ćemo omogućiti ispis onima koji to ne mogu učiniti kod kuće.