« Lipanj 2020 »

Poštovani roditelji!

Naša škola je od školske godine 2015./ 2016. prešla na e-Dnevnik. Za pristup e-Dnevniku učenici mogu koristiti svoj AAI@EduHr elektronički identitet (podaci od CARNet-a, koje mogu dobiti u tajništvu škole; korisničko ime i lozinka). Roditelji se za pristup e-Dnevniku trebaju registrirati u sustavu e-Građani

Ispričnice

Ovdje se nalazi model ispričnice kakve očekujemo da roditelji donose kada samostalno opravdavaju izostanak učenika s nastave. Ovo je model ispričnice; nije potrebno printati i ispunjavati tu ispričnicu, ali je važno da ispričnica sadrži sve podatke o izostanku kao u modelu.

Podsjećam na mogućnost opravdanja izostanka učenika s nastave od strane roditelja više puta godišnje, u trajanju do tri radna dana. Opravdanost izostanka s nastave zbog zdravstvenih razloga u trajanju duljem od tri radna dana uzastopno dokazuje se liječničkom potvrdom. Sve potvrde, liječničke i druge ispričnice kojima opravdavate izostanak učenika s nastave, roditelji su također dužni (su)potpisati.

Za izostanke roditelj može unaprijed tražiti odobrenje i to:

- u hitnim slučajevima usmeno od učitelja za izostanak s njegova sata;

- pisano od razrednika za izostanak do 3 radna dana, ravnatelja za izostanak do 7 radnih dana i učiteljskog vijeća za izostanak do 15 radnih dana.

Ispricnica.doc

Razgovori s učiteljima

Ovdje donosimo raspored termina kada možete doći na razgovor s učiteljima. Za sve termine izvan ovog rasporeda (ako niste u mogućnosti doći u to vrijeme) potrebno se je dogovoriti i najaviti pojedinom učitelju.

Dežurstvo učitelja

Ivica Marković

Ivana Bertić

Ana Dikonić

Učiteljice engleskog jezika i informatike dežurne su svaki put kada imaju nastavu u smjeni s razrednom nastavom (brinu o dolasku i odlasku učenika).

Ravnatelj:

Marko Kovačević, prof.